مشاوره تحصیلی

مشاوره و بطور خاص‌تر مشاوره تحصیلی یعنی استفاده از عقل، دانش و تجربه‌ی افراد خبره و ماهر در یک زمینه و یا در اینجا در زمینه ‌ی تحصیلی.

برای استفاده از خدمات مشاوره و انتخاب رشته زاموز به صورت زیر عمل نمایید:

  •  ابتدا با شماره تلفن سایت برای وقت مشاوره تماس حاصل فرمایید.
  • پیش از مشاوره سوالات خود را مرتب نمایید چرا که در وقت محدود مشاوره، بیش ترین بهره وری را داشته باشید.
  • حتما از نکات مطرح شده در مشاوره یادداشت برداری کنید. در غیر اینصورت ممکن است بعضی از نکات مهم را فراموش نمایید.

انتخاب رشته‌ی تحصیلی

انتخاب رشته یعنی حاصل سالها تلاش شما فقط به لحظه ای تصمیم درست یا خدای ناکرده نادرست شما گره خورده است. چه بسا افرادی که در طول دوران تحصیل چنان کوشش و تلاشی هم نداشته اند ولی با یک انتخاب عالی توانسته اند آینده ی درخشانی برای خود بسازند. پیشرفت ها و موفقیت های زندگی ما دقیقا در لحظات حساس تصمیم گیری ما جوانه می زنند. انتخاب رشته را به جرات می توان در زمره ی مهم ترین تصمیم های زندگی دانست. در این بازه‌ی زمانی، تنها یک گام تا موفقیت باقی مانده است. بنابراین بسیار هوشمندانه است که در این تصمیم بزرگ از نظرات متخصصان این عرصه بهره برد. زاموز در این تقاطع های حساس، چراغ راه است.

نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ به صورت کارنامه تهیه و بر روی درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفته است. هر یک از متقاضیان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ می‌توانند به منظور اطلاع از نتیجه آزمون خود و مشاهده کارنامه نتایج اولیه و تهیه پرینت از آن به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه کنند. با وارد نمودن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره‌شناسنامه یا شماره داوطلبی، نام‌خانوادگی، نام، شماره‌شناسنامه و سال تولد و یا شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه اقدام نمایند.

بازگشت 

5/5 - (6 امتیاز)