آموزش تست زنی
آمادگی برای کنکور

تدریس خصوصی دروس کنکور

برای موفقیت در کنکور سراسری چند منبع مهم نیاز است. آشنایی با سوالات کنکور و انتخاب بهترین کتاب کنکور و نیز داشتن استاد برای تدریس خصوصی دروس کنکور. دروس کنکور در سال ۱۴۰۳ و به دنباله ی آن نحوه‌ی تدریس خصوصی دروس کنکوری تغییراتی داشته است. در اینجا به تاثیر سابقه ی تحصیلی در نتیجه ی کنکور گروه های آزمایشی و نیز ضرایب دروس کنکور پرداخته می‌شود. قبل از آن باید یادآوری کرد که آزمون سراسری همان مسابقه ی بزرگ برای هر دانش آموز است. در کنکور حجم بالای مطالب و زمان کم چالشیست. فقط کسانی می توانند در رقابت تست زنی کنکوری موفق شوند که تمرینات زیاد به وسیله ی آزمون های آزمایشی مختلف و البته با مربی درستی را انجام داده باشند. در این مسیر که نیاز به سرعت بالا در عین دقت فراوان وجود دارد، مشاور، پشتیبان، معلم و استادخصوصی می تواند بسیار راهگشا باشد.

 

“طراحان کنکور رو دست کم نگیرید، اونا هم شاگرد زاموز بودن!”

 

تاثیر سابقه‌ی تحصیلی در آزمون سراسری

سهم نمره ی تحصیلی در ۳ گروه ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی برای سال دوازدهم به میزان ۵۰% است. البته تاثیر سوابق تحصیلی نظام سالی واحدی بطور متوازنی بین سال های مختلف پخش شده است که تاثیر قطعی آن مجموعا بازهم ۵۰% است. همچنین تاثیر قطعی نمره های سابقه تحصیلی برای دو گروه آزمایشی هنر و زبان در مجموع ۲۸ درصد است.

ضرایب دروس آزمون سراسری

تاثیر ضرایب دروس کنکور برای گروه های آزمایشی مختلف طبق اعلام سازمان سنجش به شرح زیر است:

گروه علوم ریاضی و فنی:

درسضریب
ریاضی۱۲
فیزیک۹
شیمی۷


گروه علوم تجربی:

درسضریب
زمین شناسی۱
ریاضی۷
زیست شناسی۱۲
فیزیک۷
شیمی۹


گروه علوم انسانی:

درسضریب
ریاضی۶
اقتصاد۲
زبان و ادبیات فارسی (تخصصی)۸
زبان عربی (تخصصی)۵
تاریخ و جغرافیا۵
علوم اجتماعی۵
فلسفه و منطق۵
روانشناسی۲


گروه هنر:

درسضریب
درک عمومی هنر۱۲
درک عمومی ریاضی-فیزیک۵
خلاقیت تصویری و تجسمی۳


گروه زبان های خارجی:

درسضریب
زبان تخصصی۱

 

تدریس خصوصی کنکور در زاموز

 با تدریس خصوصی کنکور زاموز می توان تکنیک های تست زنی کنکور را به راحتی از مدرس آموخت. زاموز برای تدریس خصوصی کنکور در درس های کنکوری جدول های بالا بهترین استادهای کنکور را دارد. بعلاوه برای معلم خصوصی کنکور در دروس زیر که زیرمجموعه ی دروس بالا هستند، برنامه ریزی تحصیلی، کنکوری و مشاوره نیاز است:

ریاضیات گسسته
ریاضی و آمار
جبر و احتمال
هندسه تحلیلی
ادبیات فارسی
زبان فارسی
ریاضیات
فلسفه
منطق
ریاضی
حسابان
اقتصاد
زیست
فیزیک
هندسه
عربی
شیمی

 

“ما کنکور رو به شما طوری یاد می‌دیم که حتی ماشین‌حساب هم از سرعت شما شگفت‌زده بشه!”


تدریس خصوصی دروس کنکور ارشد و دکتری (دکترا)

فرمول موفقیت در کنکور ارشد و دکتری برای داشتن رتبه ی کنکور عالی مانند کنکور کارشناسی بسیار ساده است. داشتن کتاب خوب حاوی سوالات سال های گذشته + استاد خوب برای تدریس خصوصی دروس دانشگاه بصورت کنکوری برای آزمون ارشد و دکتری. توصیه می‌شود برای کنکور ارشد به جای مطالعه‌ی ۱۰۰% مطالب به مطالعه ی مثلا ۵۰% مطالب و در عوض آن تسلط کامل به آن مطالب بسنده کرد. چرا که نتایج کنکور بسادگی بهتر خواهد شد. ضمنا در زمان ثبت نام کنکور ارشد توجه به رشته های دیگری که می توان انتخاب کرد هم بسیار مهم است. مثلا کسی که در دوره ی لیسانس مهندسی برق خوانده است در کنکور فوق لیسانس می‌تواند آزمون در گروه مهندسی کامپیوتر بدهد.

نکات مهم پس از کنکور تحصیلات تکمیلی

برای موفقیت در کنکور و قبولی در دانشگاه در مقطع دکترا علاوه بر داشتن تراز و درصدهای خوب در آزمون تستی، داشتن رزومه ی مناسب و نکات موفقیت در مصاحبه ی پس از آزمون بسیار حیاتی است. پیشنهاد می‌گردد پس از بررسی سوابق اساتید دانشگاه مصاحبه کننده با استادی که تمایل دارید کار کنید جلسه ای، قبل جلسه ی مصاحبه داشته باشید.

 

برای مشاوره یا تدریس خصوصی کنکور و آموزش دروس کنکور با بهترین مدرسان و دبیران با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

 

با زاموز زود آموز

test

4.8/5 - (44 امتیاز)