قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی با توجه به سطح مدرسین مورد درخواست تعیین می گردد. در نتیجه سطح مدرس و شیوه ی تدریس او دقیقا چیزیست که باعث شاخص شدن یک مدرس می گردد. اگر شما تدرس می‌کنید و یا می‌خواهید بدانید چه نوع مدرسی برای شما مناسب است، اکیدا توصیه می ‌گردد مقاله‌ی ناخونکی بر شیوه‌ی صحیح تدریس را حتما بخوانید.

 

مزایای انتخاب مدرس مناسب

مقاله ی بالا به یک مورد بسیار راهبردی اما مغفول اشاره کرده است. بعلاوه موارد دیگری هم مانند تجارب قبلی مدرس و اخلاق و نحوه ی تعامل او با شاگرد و سطح علمی مدرس مهم هستند. بسیار مهم است که والدین محترم و هر کسی که به دنبال آموزش خصوصی است نباید یک مدرس با کیفیت را با مدرسین تازه کار اشتباه بگیرند. این افراد خودشان هم تسلطی بر مطلب ندارند. هرچند که قیمت های پایین این تازه مدرسین یا دانشجویان به مراتب پایین تر و بسیار وسوسه کننده است. در صورت بروز چنین اشتباهی، نتیجه ای جز اتلاف هزینه ی زمانی و مالی به بار نمی آید. در خوشبینانه ترین حالت که هنوز زمان وجود دارد باید آموزش را با مدرس دیگری تکرار کرد. اما اگر زمان گذشته باشد و برای مثال وقت امتحان فرارسیده باشد چه؟ پس چه بهتر که از ابتدا به بیراهه نرفت.

اما می توان یک دید کلی داشت. می توان گفت که هزینه تدریس های قیمت مناسب این مجموعه در سال ۱۴۰۱ بطور متوسط به شرح زیراست:

 

لیست قیمت تدریس خصوصی زاموز

دروس کنکور دکتری تخصصی در تهرانساعتی ۹۶۸۰۰۰ تومان
مشاوره علمی در انجام پروژه های دانشگاهیساعتی ۴۸۹۰۰۰ تومان
دروس کنکور در تهرانساعتی ۴۹۸۰۰۰ تومان
دروس دانشگاهی در تهرانساعتی ۴۷۸۰۰۰ تومان
دروس متوسطه دوم تهرانساعتی ۳۴۸۰۰۰ تومان
دروس متوسطه اول تهرانساعتی ۲۷۸۰۰۰ تومان
دروس ابتدایی تهرانساعتی ۲۱۹۰۰۰ تومان

برای شهرهای دیگر بطور خلاصه متوسط قیمت هر ساعت پایین تر از پایتخت است.

 

از قیمت تدریس خصوصی تا علم اقتصادی و بهترین سرمایه‌گذاری

یکی از مواردی که در مدرسه و دانشگاه تدریس نمی‌گردد، سواد مالی است. در این رابطه مطالبی ارائه خواهد شد اما در قدم اول خوب است که پس از رزرو کلاس برای فرزندتان، به او بگویید که هزینه‌ی کلاس شما فرضا ۴۵۰ هزار تومان یا مثلا ۱۰ دلار شد. این اطلاع رسانی کمترین کاری است که می‌توانید انجام دهید تا کم کم علم اقتصادی او نیز رشد کند.

بهترین سرمایه‌گذاری و قیمت تدریس خصوصی

در آخر بازهم یک یادآوری لازم است. این که بدانیم هزینه کردن برای یادگیری خوب در واقع عین سرمایه گذاری است. بیایید کاملا منطقی و یا حتی محاسبه گر باشیم و به صورت یک معامله به قضیه نگاه کنیم. اگر بدانید هر مقدار که امروز صرف آموزش می کنید، فردا چند برابر آن را بدست می آورید، آیا در آموزش با کیفیت خود تردید می کنید؟

میزان افزایش حقوق سال ۱۴۰۱

4.9/5 - (62 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code