قیمت تدریس خصوصی با توجه به سطح مدرسین مورد درخواست تعیین می گردد. در نتیجه سطح مدرس و شیوه ی تدریس او دقیقا چیزیست که باعث شاخص شدن یک مدرس می گردد.

بخوانید: ناخونکی بر شیوه‌ی صحیح تدریس

مقاله ی بالا به یک مورد بسیار راهبردی اما مغفول اشاره کرده است. بعلاوه موارد دیگری هم مانند تجارب قبلی مدرس و اخلاق و نحوه ی تعامل او با شاگرد و سطح علمی مدرس مهم هستند. بسیار مهم است که والدین محترم و هر کسی که به دنبال آموزش خصوصی است نباید یک مدرس با کیفیت را با مدرسین تازه کار اشتباه بگیرند. این افراد خودشان هم تسلطی بر مطلب ندارند. هرچند که قیمت های پایین این تازه مدرسین یا دانشجویان به مراتب پایین تر است. در صورت بروز چنین اشتباهی، نتیجه ای جز اتلاف هزینه ی زمانی و مالی به بار نمی آید. در خوشبینانه ترین حالت که هنوز زمان وجود دارد باید آموزش را با مدرس دیگری تکرار کرد. پس چه بهتر که از ابتدا به بیراهه نرفت.

قیمت تدریس خصوصی

اما می توان یک دید کلی داشت. می توان گفت که هزینه تدریس های قیمت مناسب این مجموعه در سال ۱۴۰۱ بطور متوسط به شرح زیراست:

لیست قیمت تدریس خصوصی زاموز

دروس ابتدایی تهرانساعتی ۲۱۹۰۰۰ تومان
دروس متوسطه اول تهرانساعتی ۲۵۸۰۰۰ تومان
دروس متوسطه دوم تهرانساعتی ۳۳۸۰۰۰ تومان
دروس دانشگاهی در تهرانساعتی ۴۶۸۰۰۰ تومان
دروس کنکور در تهرانساعتی ۴۷۸۰۰۰ تومان
مشاوره علمی در انجام پروژه های دانشگاهی
ساعتی ۴۸۹۰۰۰ تومان
دروس کنکور دکتری تخصصی در تهرانساعتی ۷۶۸۰۰۰ تومان

برای شهرهای دیگر بطور خلاصه متوسط قیمت هر ساعت پایین تر از پایتخت است.

  در آخر بازهم یک یادآوری لازم است. این که بدانیم هزینه کردن برای یادگیری خوب در واقع عین سرمایه گذاری است. بیایید کاملا منطقی و یا حتی محاسبه گر باشیم و به صورت یک معامله به قضیه نگاه کنیم. اگر بدانید هر مقدار که امروز صرف آموزش می کنید، فردا چند برابر آن را بدست می آورید، آیا در آموزش با کیفیت خود تردید می کنید؟

میزان افزایش حقوق سال ۱۴۰۱

4.9/5 - (31 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code